Українці, громадяни нашої незалежної, вільної, соборної держави. Офіційна заява щодо війни, яку розв‘язали російсько-окупаційні війська на території нашої держави та рідного Ірпеня.

З 24 лютого життя кожного з нас змінилось. Ще вчора ми планували, будували, розвивались. Думали про те, як ми будемо обживати нові помешкання, де будуть рости наші діти, де ми будемо проводити безтурботнє та щасливе, а головне мирне життя. Ворог вніс зміни в ці плани. Але тільки «вніс зміни». Вільну Україну та вільних українців фашистським військам ніколи не зкорити і нехай навіть їм вдасться нанести удар по нашому матеріальному становищу але ніяк по нашій свободі.

У зв‘язку з цим повідомляємо нашим клієнтам та партнерам, що на період функціонування у державі воєнного стану, ми призупинили усі роботи на будівельних майданчиках.

Обов‘язково, коли ми переможемо, ми закінчимо всі роботи та буде ще свято на нашій вулиці, ще почуємо сміх наших дітей у власному житлі, а саме головне у мирному Ірпені!

По стану на день початку війни:

  • таунхауси Позітано Парк збудовано на 75%, закуплено всі будівельні матеріали.
  • клубний будинок Позітано Резіденс повністью збудовано, підключено до всіх мереж окрім газу, та закінчені роботи в парадному на 75%, закуплені всі будівельні матеріали на закінчення робіт. Будинок введено в експлуатацію.
  • таунхауси третього сезону Позітано Резіденс повністью збудовано, підключено до всіх комунікацій окрім газу, залишилось проведення благоустрою, всі матеріали були закупленні. Будинки введені в експлуатацію.

Сьогодні ми маємо долучитись до волонтерства, допомоги ближньому та разом воювати з ворогом, хто чим може.

Слава Україні! Героям Слава!