Прайс
відділ продажу: 044 333 62 68 , 097 90 90 926
Київська обл., Ірпінь, вул.Троїцька 37
info@k-d.com.ua

Квартири в ЖК Позітано Резиденс на вулиці Лісова, 4б, Ірпінь – купити квартиру від забудовника

Особливості

  • Клінкерна цегла
  • Клубний дім

Про об`єкт

Купити квартиру в клубному будинку на вулиці Лісова в Ірпені від забудовника в Позітано Резіденс

Квартирний будинок в ЖК Позітано Резіденс – це затребуваний тип нерухомості від забудовника в Ірпені на противагу великим житловим комплексам, тут невелика кількість квартир і відповідно менше навантаження на комунікації та достатня кількість паркомісць для мешканців. Новобудова клубного типу на Лісовій 4-б стане частиною житлового комплексу і є стовпом проекту, оскільки служить тим, щоб закрити внутрішній двір другої та третьої лінії таунхаусів Позітано Резіденс від пригноблюючого 10-поверхового будинку і зробити життя в таунхаусі комфортним на 100%.

З іншого боку, новобудова від забудовника є самобутнім проектом, що взагалі не залежить від трьох ліній таунхаусів житлового комплексу, але за стилем органічно вписуватиметься в ЖК на вулиці Лісова від забудовника.

Продумані планування 1к., 2к. та 3к. квартир з акцентом на великі кухні, надані в класичній комплектації Base.

Якість будівництва

Квартирний малоповерховий клубний будинок вже побудований з повнотілої цегли м150, а фасади вже облаштовані з престижної клінкерної фасадної цегли. Обов’язковим є і утеплення клубного будинку, відповідно квартири будуть теплі та затишні. Квартири наразі вже з документами.

Інфраструктура

Район Центрального парку з одного боку густо заселений, а з іншого боку, саме це для багатьох молодих сімей і потрібно, а саме вся інфраструктура міста Ірпінь у 500 метровому радіусі (коворкінг, супермаркети, ресторани, магазини, приватні школи та дит. сади). Через дорогу густий сосновий ліс.

  • ID: 4390
  • Views: 4501