Літо 2021 року видалось спекотним не лише по температурним показникам на дворі, але і по темпам будівництва житлового комплексу Positano Residence, що будується на вулиці Лісова в Ірпені. А саме, 25 липня забудовником раніше прописаних термінів було урочисто передано ключі покупцям першого сезону таунхаусів в житловому комплексі.

Було все: смачна їжа, святкові кульки, розваги для дітей та головне – це ключі від омріяних таунхаусів. Також, важливим фактором є те, що гості свята, та власники нерухомості водночас, висловлювали вдоволення результатом, який до речі, був виконания з нуля за 8 місяців!

“У нашої компанії, вже є доброю традицією святкувати вручення ключів. Ми добре розуміємо, що свято – це добрі емоції, а нам часто так не вистачає по життю добрих, позитивних емоцій, та і взагалі, багото людей у повсякденні, забувають радіти миті, тому ми намагаємось у цьому людям допомогти” – каже власник компанії Артем Кучма

Від усього колективу компанії, бажаємо усіх благ у новій домівці, а головне – сил, щоб пережити ремонтні роботи, бо вони будуть потрібні.

Детальніше у відео: