Прайс
відділ продажу: 044 333 62 68 , 097 90 90 926
Київська обл., Ірпінь, вул.Троїцька 37
info@k-d.com.ua

Про нас

Будуємо місто

Ми – соціально відповідальна компанія. Компанія Kuchma Development фінансово бере участь у розвитку міста, оплачуючи рахунки на розвиток інженерних мереж та благоустрою міста.

Наша місія

Будувати якісну, сучасну, естетично красиву нерухомість. Бути лідером у своєму сегменті.

Історія виникнення

Історія виникнення нашої компанії починається з будівництва перших проектів у 2018 році. Компанія Kuchma Development вже в 2019 мала ряд зданих і заселених об’єктів будівництва. Ми захотіли дати людям те, що шукають, і нам повірили. Наша історія тільки починається, але ми вже можемо сказати з упевненістю, що Україну будуємо ми, кожен із нас з вами і якщо ми робитимемо все як для себе, тоді ми будемо щасливо жити по всій країні та під Києвом зокрема.

Загалом в Україні відбувається абсолютно нормальний та незворотний процес будівництва нового фонду житла, новобудови витісняють старий фонд радянських часів. Окрім цього відбувається процес урбанізації нашої країни. Покупець став більш вимогливим до архітектурних рішень, як і до місця будівництва житла, люди стікаються до великих міст та міст-сателітів. Як ми знаємо, де є попит, там є пропозиція.

Ми мріємо, побудувати абсолютно яскравий та сучасний Ірпінь та регіон. Наша історія тільки почалася, ми відкриті до інвестицій та пропозицій, наша місія та завдання описані на сторінках сайту, хочемо будувати більше та цікавіше.

To be continued…