Рівно рік тому, ми почали підготовку ділянок на Лісовій вулиці, що в Ірпені, під будівництво житлового комплексу Позітано Резіденс, в якому стояла задача скомпанувати котеджну забудову з квартирною. Один рік – це водночас і багато, і мало, але це якийсь рубіж, тому маємо відзвітуватись про зроблену роботу нашими будівельниками.

Літом цьогоріч, ми вже ввели в експлуатацію перший сезон таунхаусів, завершивши всі роботи по капітальному будівництву та підключенню комунікацій для початку ремонтних робіт. Зараз знаходимось на фінішному етапі по другому сезону таунхаусів на Лісовій і вже через місяць, будемо мати введену в експлуатацію чергу. Щодо третього сезону таунхаусів – наразі вже стелимо бітумне накриття на дах та кладемо клінкерну цеглу по фасаду. Всі коммунікації вже підведені до ділянок, тому з їх підключенням проблем не має виникнути.

Квартирний малоповерховий будинок, що входить до житлового комплексу Позітано Резіденс, вже на завершальному етапі будівництва, а саме завершуємо перекриття даху та вже завершили будівнитцтво фасаду з клінкеру. Наразі вікна першого поверху вже встановлені, другого та вище поверхів чекаємо монтаж найближчі тижні. Далі на нас чекають внутрішні роботи в парадному (штукатрурки, плитка, тримачі для рук і т.д.), але в цілому будинок вже збудовано. Виглядає, що ми можемо констатувати факт швидкого будівництва, якщо враховувати, що ми тільки навесні почали роботи з фундаментом квартирного будинку, а третю чергу будівництва таунхаусів розпочали тільки в червні. Все тому, що ми не залежимо від продажу нерухомості, та будуємо за власні кошти.

Осінь нам подарувала новий проект таунхаусів біля парку Незнайка, що на Університетській вулиці. Новий проект Позітано Парк продовжує нашу серію будівництва із клінкеру та в данному випадку, як і раніше, пропонуємо виключно великі земельні ділянки, ніяких “шанхаїв” – будуємо розумно.

Також, ми маємо деякі нові проекти на етапі проектного погодження і зовсім скоро ми їх розпочнемо. Для цього, підписуйтесь на наші сторінки у соц. мережах, де ми таку інформацію викладаємо в сторіс. Будьте першими, хто дізнається про нові жк від Kuchma Development.

Ну і на кінець, ділимось фото з будівельних майданчиків, де наші хлопці працюють не покладаючи рук.