Прайс
відділ продажу: 044 333 62 68 , 097 90 90 926
Київська обл., Ірпінь, вул.Троїцька 37
info@k-d.com.ua

Таунхауси в ЖК Позітано Резиденс, вул.Лісова 4-б, в, г, Ірпінь

Особливості

  • Бітумна черепиця (м'яка покрівля)
  • Клінкерна цегла
  • Міські комунікації
  • Фундамент утеплений

Про об`єкт

Таунхауси преміум класу ЖК Позітано Резіденс – в закритому містечку вул. Лісова в Ірпені

Розташування нового котеджного містечка закритого типу Positano Residence, ні в кого не викликає сумніву, знаходиться в серці Ірпеня на вулиці Лісова 4-б, в, де заплановано три черги будівництва. Ми наведемо кілька переконливих фактів, чому купити будинок від забудовника на вулиці Лісова в Ірпені є вигідним.

Ідея таунхауса у розвиненому районі міста

Таунхаус (англ. townhouse) – перекладається як будинок у місті, чи точніше у невеликому містечку, якщо бути точним. І саме життя в таунхаусах у жвавій частині містечка Ірпінь передаватиме той сенс, ту ідею «міського будиночка». Поміркуйте самі, життя серед щільно заселеного району міста дає свої переваги, а саме, це вся інфраструктура «під боком», центральні комунікації, легка логістика в будь-якому напрямку, можна працювати та жити в одному районі тощо. По-суті, ви міняєте тісну квартиру, на будинок із землею не переплачуючи.

Ціна таунхауса трохи більше 3-кімн. квартири

Ще одна причина, це невеликий ціновий розрив між тим, якщо купити таунхаус від забудовника на виплат в ЖК Позитано Резіденс і покупкою 3-кімнатної квартири в багатоквартирному будинку того ж району. Але, абсолютно ясно, що чаша ваг переважить на таунхаус, так як покупець таунхауса отримає свою земельну ділянку та гарантоване паркування в закритому котеджному містечку.

Безпека вас та ваших дітей у котеджному містечку

Ми спроектували три черги будівництва котеджного містечка в Ірпені на вулиці Лісова і продумали все до дрібниць так, якби там жили всі члени нашої команди. А саме: розташування будинків, задніх дворів, передніх, щоб кожен власник таунхауса затишно і безпечно себе почував на власній земельній ділянці. Кожна лінійка таунхаусів у містечку буде знаходитися на закритій території, де ви і ваші діти будуть у максимальній безпеці з фото- та відеофіксацією.

Архітектура таунхаусів

Ми завжди хочемо не повторюватися, кожен із житлових комплексів Kuchma Development у своєму роді унікальний і абсолютно авторський. У даному котеджному містечку ми запропонували покупцеві строгий англійський (якщо хочете) стиль фасаду з використанням дорогої клінкерної цегли, скандинавську архітектуру з її м’якими покрівлями з бітуму, великою площею скління та кутами та високими стелями 2 поверхи. Бруківка у стилі «старе місто», огорожа котеджного містечка з клінкерної цегли, автоматичні ворота на територію – ці елементи й створюватимуть колорит проекту.

Планування Позітано Резіденс

Ми не стали нічого вигадувати, і тут пропонуємо перевірене часом і відточене покупцем планування з 4 спальними, кухнею-їдальнею, 2-ма с/в та (!) двома вбиральнями, яка легко трансформується в 3 спальні, але більшої площі (тут вже вирішувати покупцю).

Надійність забудовника

Всі минулі проекти були популярними на ринку нерухомості, ми як девелоперська компанія завжди здавали вчасно, якісно та виконували свої зобов’язання. Ми будуємо як для себе.

Відео

  • ID: 4156
  • Views: 9858