2020 – рік успіху для нас

Ми провели цей неоднозначний для нас всіх 2020 рік. Коли вся планета отримала удар, нам всім прийшлось багато працювати аби виконати обіцяне та не зупинитись.

Ми пишаємось своїм результатом роботи в 2020 році, так як не дивлячись на те, що карантинні обмеження внесли багато поправок в роботу багатьох структур, ми все одно спромоглись вчасно підключати комунікації до наших будинків, вчасно (або швидше) завершувати будівництво та віддавати ключі людям.

Наш результат, це введенно в експлуатацію та віддано ключі по двох проектах будівництва, це таунхауси Позітано-2 та Позітано-3, також, ми встигли збудувати за останні місяці року вже два поверхи Позітано Резіденс 1 сезон.

Наші цілі та очікування від 2021 року

Ми не плануємо зупинятись. На нас велика відповідальність, тільки вперед. В планах побудувати три черги містечка Pоsitano Residence та продовжувати дивувати новими, якісними та цікавими проектами наших покупців та тих, хто слідкує за нами.

2021 рік може бути складнішим за 2020, ми це розуміємо, тому важливо, що ми маємо фінансову базу і ми не залежим від обставин, від продажів, ми обов‘язково будемо виконувати програму мінімум.

Вітаємо від імені кожного співробітника компанії KUCHMA DEVELOPMENT всіх, хто повірив в нас та йде разом з нами з НОВИМ 2021 РОКОМ✌️, бажаємо більше віри в серцях та спокою у сім‘ях, разом тільки вперед!